Aşk-ı Memnu’dan Uyarlanan ‘Bihter’ Filminin Nihat ve Bülent’i Belli Oldu

Aşk-ı Memnu efsanesi ‘Bihter’ adıyla filme uyarlanıyor bildiğiniz gibi. Yayınladığı döneme damga vuran yapımın film hali şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Oyuncu kadrosunun hızla oturduğu ‘Bihter’ filminde ‘Nihat’ ve evin küçük oğlu ‘Bülent’ karakterine hayat verecek isimler de netlik kazandı. 

Hadi detaylara bakalım…

Türk dizi tarihinin şüphesiz en sevilen yapımlarından biri olan Aşk-ı Memnu filme uyarlanıyor. Merakla beklenen yapım ‘Bihter’ adıyla Netflix’te yayınlanacak.

2008-2010 yılları arasında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinin filmi versiyonu olan ‘Bihter’in oyuncu kadrosu da günden güne netlik kazanıyor.

‘Bergen’ filmindeki performansıyla bir kez daha gönülleri fetheden Farah Zeynep Abdullah yapımda, Beren Saat’in devleştiği ‘Bihter’ karakterine hayat verecek.

Başrol oyuncularından biri olan Boran Kuzum, Kıvanç Tatlıtuğ ile özdeşleşen ‘Behlül’ karakteriyle izleyenlerinin karşısında olacak.

Çekimlerinin 21 Mart’ta başlaması beklenen yapımdan gelen ayrılık haberi ise gündem oldu. Özkan rol aldığı, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle “Bihter” filminin çekim takvimi çakıştığı için yapıma başlamadan veda etti.

Daha önce Selçuk Yöntem’in hayat verdiği ‘Adnan Bey’ karakterine oyuncu ise Osman Sonant oldu.

Boran Kuzum ve Osman Sonant’ın yan yana çekilmiş bu karesi ise sosyal medyada çok konuşuldu.

Taff Pictures imzası taşıyan filmin merakla beklenen oyuncu kadrosu ise neredeyse tamamlandı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ‘Bülent’ ve ‘Nihat’ karakterini kimin oynayacağı belli oldu.

Dizide Batuhan Karacakaya’nın hayat verdiği en küçük oğlu ‘Bülent’ karakterini şimdi de Mert İnce canlandıracak.

İlk oyunculuk deneyimini Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı ‘Kuzgun’ dizisinde yaşayan İnce Kartal’ın küçüklüğüne hayat vermişti.

Dizide İlker Kızmaz’ın hayat verdiği ‘Nihat’ karakterini 1900’lü yıllarda geçen film versiyonunda kimin haya vereceği de netlik kazandı.

Nezaket Erden’in canlandıracağı ‘Peyker’ karakterinin eşi olan ‘Nihat’a Mertcan Tekin hayat verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir