Zamanı Durdurarak Güzellikleriyle Yıllara Meydan Okuyan Dünyaca Ünlü 17 İsim

Bazı insanların yaşlandığını gözle görmek imkansız gibidir. Yıllar geçse de hiç yaşlanmamış hatta gençleşmiş gibi gözükürler. Önceki ve sonraki halleriyle bizi şaşırtan bu ünlüler bakalım kimlermiş?

Kaynak: https://brightside.me/articles/17-sta…

1. Aslen Houston, Teksaslı olan Jennifer Garner 51 yaşında. Sinemaya 1995 yılında Zoya ile başladı ve halen hem filmlerde hem de üstün performansıyla Altın Küre kazandığı Alias gibi TV dizilerinde rol alıyor.

2. Başarılı rapçi Eminem 17 Ekim 1972’de Saint Joseph, Missouri’de doğdu. Yıllar boyunca tarzı ve müziği nedeniyle eleştirilse de birçok ödül kazandı ve bir şarkı yazarı olarak yüksek kalitesiyle övgü aldı.

3. Kaliforniyalı aktris Gwyneth Paltrow, Great Expectations, Shakespeare in Love, Se7en, Iron Man üçlemesi ve The Avengers gibi filmlerde rol alarak sinemada gerçekten başarılı bir kariyere sahip oldu.

4. Neredeyse otuz yıl boyunca beyaz perdede parlayan Cameron Diaz, 30 Ağustos 1972’de San Diego, Kaliforniya’da doğdu. Şu anda oyunculuktan emekli olsa da The Mask, My Best Friend’s Wedding, There’s Something About Mary, Charlie’s Angels gibi filmlerdeki rolleri ve Shrek filmlerindeki kusursuz Prenses Fiona rolüyle her zaman hatırlanacak

5. Oyuncu, yönetmen, yapımcı ve senarist olan Ben Affleck 15 Ağustos 1972’de doğdu. Armageddon, Shakespeare In Love, Pearl Harbor, The Accountant, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League gibi filmlerde rol alarak son derece başarılı bir kariyer geçirdi.

6. New York’lu aktris Alyssa Milano 19 Aralık’ta 51 yaşını görüyor. Who’s the Boss?, Melrose Place, Charmed ve My Name is Earl dizilerindeki rolleriyle dikkat çekmişti.

7. “The Rock” olarak bilinen Dwaye Johnson 2 Mayıs’ta 50 yaşına girdi. Başarılı bir aktör olmanın yanı sıra WWE için profesyonel güreşçi olarak çalıştı.

8. Kolombiyalı aktris Sofia Vergara 51 yaşında. Sanat kariyerine model olarak başladı ve yavaş yavaş, onu televizyon programlarına katılmaya davet etmeye başlayan yapımcıların dikkatini çekti.

9. Aslen Sharonville, Ohio’lu olan aktris ve model Carmen Electra, 20 Nisan’da 51. doğum gününü kutladı. Asıl adı Tara Leigh Patrick olan oyuncu, Kaliforniya’da şarkıcı Prince ile tanıştıktan sonra adını değiştirdi.

10. İngiliz aktör Jude Law 50 yaşında. The Aviator, Sherlock Holmes, King Arthur gibi filmlerde yer aldı.

11. İngiliz şarkıcı Liam Gallagher’ın sesi 90’larda dikkat çekiciydi. Kardeşi Noel ve grubun geri kalanıyla birlikte yollarını ayırmadan önce milyonlarca albüm sattılar.

12. İngiliz televizyon, tiyatro ve sinema oyuncusu 51 yaşında. Televizyona yönelmeden önce eğitimini finanse etmek için bir süre DJ’lik yaptığını pek kimse bilmiyor. Şansını New York’ta denedikten sonra roller aldı ve sonunda The Watchmen’in kadrosuna katıldı.

13. Karl Urban, Yüzüklerin Efendisi, Star Trek üçlemesi, Conquistadors, Thor: Ragnarok ve Xena: The Warrior Princess ve The Boys gibi TV dizilerindeki rolleriyle Hollywood’da iz bıraktı.

14. Punk grubu Green Day’in solisti 51 yaşında. Doksanlı yıllardan günümüze kadar söz konusu müzik grubunda besteci ve baş gitarist olarak çalıştı. U2 ve Blink-182 gibi gruplarla birlikte çaldı ve 22’den fazla stüdyo albümü kaydetti.

15. “Shaq” lakaplı eski basketbolcu Shaquille O’Neal 51 yaşında ve Newark, New Jersey’de doğumlu. Çok başarılı ve olağanüstü bir oyuncuydu, bu yüzden NBA tarihinin en dominantlarından biri olarak kabul edilir.

16. Selma Blair de 51 yaş listesinde! Sex Games filminde Cecille Caldwell, Legally Blonde’da Vivian Kensington, The Sweetest Thing’de Jane Burns ve Hellboy’da Liz Sherman rolleriyle hatırlanıyor.

17. Rachel Hannah Weisz sahne, televizyon ve film çalışmalarıyla tanınan bir İngiliz oyuncudur. İlk rolünü Ölüm Makinesi’nde (1994) oynadı ve Noël Coward’ın Design for Living adlı oyununun 1994’te yeniden canlandırılmasındaki rolüyle tanındı. Weisz’ın Hollywood’daki atılımı Mumya (1999) ve Mumya Dönüyor (2001) filmlerindeki başrolüyle gerçekleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir